Hoşgeldiniz, Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

5. Deneysel Hematoloji Kongresi - DoubleTree by Hilton Hotel - Malatya - 27 - 29 Nisan 2018

İLETİŞİM - SPONSORLAR

 

Sponsorluk Başvuruları

Sponsor Dosyasını İndir

 

 

Değerli Firma Temsilcileri,

 

Derneğimizin kuruluşunun temel amacına uygun olarak geçen yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde bir çok bilim insanının birikim ve tecrübelerinden faydalanma fırsatı bulduk.

Bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz V. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni İnönü Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 27-29 Nisan 2018 tarihlerinde, Malatya’da düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

5. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, hematoloji, iç hastalıkları, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik, tıbbi biyoloji, patoloji, fizyoloji gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematoloji’de temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız.

5. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilimler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Malatya’nın etkileyici atmosferini yaşamak üzere V. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.

 

Deneysel Hematoloji Derneği

Yönetim Kurulu Adına Başkan

Prof. Dr. Ali Ünal                                                                                   

Kongre Başkanı                                                                                     


Bu sitenin mali hakları
Deneysel Hematoloji Derneği'ne aittir.

Bistur Turizm TEL: +90 (342) 339 97 20 FAX: +90 (342) 335 25 73
Prof. Muammer Aksoy Blv. Tuba Apt. 71/A / GAZİANTEP

by: Çelebi Mühendislik